Lokalita

Herlíkovice jsou lyžařským areálem, který leží kousek za Vrchlabím ve směru na Špindlerův Mlýn. V nedávné době prošlo středisko modernizací a rozšířením, takže nabízí již 12,4 km sjezdových tratí různých obtížností a poskytuje podobný komfort jako nedaleko ležící, známější Špindlerův Mlýn.

Naše apartmány se nacházejí ve vzdálenosti 250 m od vleků v samotných Herlíkovicích a lanovky na Přední Žalý a 400 m od lyžařského areálu Bubákov. 

Nově zmodernizovaný skiareál zaujímá přední místo na českém trhu a patří mezi nejnavštěvovanější skiareály v Čechách. Nabízí mimo klasických služeb také večerní lyžování, lyžařské školy, dětský park, půjčovny lyžařských potřeb a v neposlední řadě i mnoho možností kvalitního stravování. Moderní zasněžovací technika obsáhne 90% tratí a zaručuje kvalitní sněhovou pokrývku a dlouhou zimní sezónuV letním období nabízí okolní příroda mnoho možností k letním radovánkám včetně možnosti nechat se vyvézt sedačkovou lanovkou na horu Žalý (1019 m n.m.). Další možnosti vyžití  nabízí blízké Vrchlabí a Špindlerův Mlýn.