Správa nemovitostí

Zapomeňte na starosti s nájemníky a myslete jen na pravidelný příjem z nájemného. Zanechte starost na našem partnerovi Bohemian Estates.

Náš partner vás zbaví starosti se správou apartmánu v Herlíkovicích. Spravuje přes 700 nemovitostí v hodnotě přes 3 miliardy Kč, přičemž dosahuje 98% obsazenosti u nemovitostí pronajímaných na dlouhodobý pronájem, resp. 72% obsazenosti u nemovitostí na krátkodobý pronájem (průměrný výkon v roce 2016).

Váš apartmán bude zcela bezpracně vydělávat.

 

Vyberte si jednu ze tří možností možnosti správy vašeho apartmánu:

Garantovaný nájem

Nemovitost si od Vás Bohemian Estates pronajmou, vyhledají spolehlivého podnájemníka a prověří jeho bezdlužnost. S podnájemníkem uzavřou podnájemní smlouvu, platí Vám sjednané nájemné, i když je nemovitost neobsazená podnájemníky, či neplatí. Řeší za vás starosti o podnájemníka i nemovitost. Po ukončení nájmu garantují předání nemovitosti v perfektním stavu.

Zjistit více o garantovaném nájmu

 

Dlouhodobý pronájem

Zbavte se starostí se správou investičního bytu. Bohemian Estates, partner Apartmánů Herlíkovice garantují pravidelný příjem z pronájmu. 98% obsazenost, 700+ nemovitostí ve správě. Komu je správa bytů určena? Každému majiteli bytu, kterého láká vidina stabilního pasivního příjmu.

Zjistit více o garantovaném nájmu

 

Krátkodobý pronájem

Nejdříve Bohemian Estates zhodnotí, zda je strategie krátkodobých pronájmů pro váš apartmán nejvýnosnější. Tento druh pronájmu může být o 50–100 % výnosnější než pronájem dlouhodobý. O váš byt se pak kompletně postarají. Budou hledat a ubytovávat hosty, zajišťovat úklid a praní prádla. Převezmou veškeré starosti související se správou bytu, jako je komunikace s dodavateli energií, úřady či údržbáři, úhrada záloh za služby atd. Co budete dělat vy? V jejich sofistikovaném online systému sledovat, jak pěkně vám byt vydělává

Zjistit více o garantovaném nájmu